6.8 C
Bitola
Saturday, October 24, 2020

Од вторник нов снег и ниски температури

До понеделник под влијание на топла воздушна маса и јужно воздушно струење ќе имаме натпросечно високи максимални температури на воздухот кои во недела и...
.
.

до 30% ПОПУСТ

на сите 100% Ranforce памучни постелнини
повеќе
close-link