Најголемата понуда на казино игри отсега достапни 24/7 на твојот мобилен телефон, таблет и компјутер! Те очекуваат специјални бонуси, акции и милионски џекпотови, а за добредојде те очекува и 100% БОНУС на првиот депозит до фантастични 10.000 денари!

Играј ги твоите омилени EGT игри, единствено на www.mozzartkazzino.mk. На сајтот моментално се достапни и игрите на FAZI, а наскоро очекувајте и нови провајдери кои ќе ја дополнат богатата понуда на игри.

Регистрацијата на сајтот е лесна и едноставна, во неколку чекори со внесување на податоците во полињата за регистрација.

Уплата на средства може да се изрши на следниов начин: Преку некоја од платежните картички Visa, MasterCard/Maestro, преку е-banking, преку уплатница во банка или пошта со уплата на средства со минимум износ од 300 денари.

100% БОНУС до 10.000 денари на првиот депозит – Право на Казино „100% БОНУС НА ПРВ ДЕПОЗИТ ДО 10.000 MKD“ имаат сите регистрирани и новорегистрирани корисници на www.mozzartkazzino.mk кои ќе уплатат за прв пат депозит на својата корисничка сметка од минимум 300 денари и кои ќе го активираат овој бонус. Максималниот бонус кој може да го добие секој корисник изнесува 10.000 денари. При помала уплата од 10.000 денари корисникот добива бонус во висина еднаков на уплатата. Бонусот се доделува веднаш и може да се користи за игра откако играчот ќе го сврти/одигра уплатениот депозит еднаш на слот игрите. Добиениот износ на бонус потребно е да биде свртен/одигран уште 25 пати на слот игрите како би се ослободила можност за исплата на средствата, односно во моментот на ослободување, бонус средствата се префрлуваат во “ќеш” и истите може да се исплатат.

Доколку имате потреба од дополнителни информации или асистенција за Mozzart онлајн казиното, нашата корисничка поддршка е достапна секој ден од 08-22 часот на телефон 070/270-200, преку Viber и WhatsApp или на e-mail [email protected].

Заврти веднаш на www.mozzartkazzino.mk