Најдобрата одбрана за денес во СЕХА лигата е на голманот на РК Еурофарм Работник, битолчанецот Никола Митревски, кој со 10 одбрани беше еден од најзаслужните за денешната прва победа…

Погледнете ја во овие 25 секунди!

BITOLA TOUR GUIDE / ПРЕВЗЕМЕТЕ ТУКА _____________________________________________________________________________________

Врати порака

Please enter your comment!
Please enter your name here