Отворање на Sport Reality во Битола, четврток 31.01.2019 во 09.00 ч.

Sport Reality Macedonia доаѓа во Битола!
Успешната приказна на ланецот продавници за спортска опрема Sport Reality продолжува во
Битола заедно со светски познатите спортски брендови: Nike, adidas, Reebok,
New Balance, Converse, Lonsdale, Lotto, Sergio Tacchini, Ellesse и многу други на едно место по
најдобри цени!

Побрзајте на големото отворање на 31. јануари (четврток).Подгответе се за дружба, забава цел ден и 20% попуст на целиот асортиман како и попусти од 30%, 40% и 50% на одбрани производи се до Сабота 02. февруари.
Нашата адреса е: ул.Широк Сокак бр.44-A (На
Широк сокак до Веро)
Ваш Sport Reality шопинг за сите возрасти…