Хотел Епинал – Спа & Казино, поради зголемување на обврските за претстојната летна сезона, има потреба од персонал на следните позиции:

– Келнери / келнерки – – Работно искуство предност
– Помошник келнер – – Работно искуство предност
– Помошник во кујна – – Работно искуство предност

Ги молиме сите заинтересирани да ја достават својата биографија на следниот е маил со наслов – позицијата за која аплицирате: [email protected], или да не контактирате на следниов телефонски број +389 47 224 777