БИТОЛА, ул.Рузвелтова бр.18 тел.075 22 47 22, Нов пазар 075 44 57 40

Кога се работи за шеф Александар Видоевски не постои невозможна мисија во комбинација на вкусни состојки, со својата работа и посветеност постави нови стандарди во гастрономијата не само во нашиот Хотел Епинал, туку и пошироко и готвењето го издигна до ниво на уметност. Овојпат Ви подготви мени со здрави и корисни нутритивни вредности Фитнес мени за сите кои вежбаат и се грижат за своето здравје.

За сите кои вежбаат во Фитнес центарот на Хотел Епинал 10 % попуст на фитнес мени со прикажување на картичка за членство !!!!

Чаден лосос со авокадо и домат, Брускети Капрезе, Тортиља од спанаќ и пилешко, Омлет од спанаќ и моцарела, Омлет со изварка и брокула, Печени јајца со авокадо, Овесна каша со свежо овошје и бадем!!!

Ве очекуваме Градска кафеана.

Врати порака

Please enter your comment!
Please enter your name here