БИТОЛА, ул.Рузвелтова бр.18 тел.075 22 47 22, Нов пазар 075 44 57 40

Ракометарите на Еурофарм Пелистер 2 го освоија третото место на турнирот „Миле Нешкоски“ во Прилеп, откако го победија домашниот состав со 31-28 (18-13).

РК Еурофарм Пелистер

Врати порака

Please enter your comment!
Please enter your name here