Во MOZZART KAZZINO пристигна новиот провајдер PRAGMATIC PLAY! Како што кажува и називот, овие игри можат да бидат и тоа како корисни за играчите кои умеат добро да завртат.
Те очекуваат нови можности за уште подобра забава, џекпотови и фантастични добивки.
Уживај во богатата понуда на повеќе од 120 игри од овој провајдер, меѓу кои најпознатите:
The Dog House Megaways™, Wolf Gold™, Sweet Bonanza™, The Dog House™, Mustang Gold™, John Hunter and the Tomb of the Scarab Queen™, Chilli Heat™, John Hunter and the Book of Tut™, Great Rhino Megaways™, Fruit Party™.
На Mozzart онлајн казино покрај провајдерот Pragmatic Play, достапни се мега популарните казино игри од светски познатите провајдери EGT и FAZI, a наскоро пристигаат и нови звучни имиња кои ќе ја надополнат богатата понуда на казино игри.
Од било каде и во било кое време, 24/7 достапен е новиот сајт www.mozzartkazzino.mk каде што те очекуваат специјални бонуси, акции и милионски џекпотови, а за добредојде те очекува и 100% бонус на првиот депозит до 10.000 денари.
Сè уште не сте го преземале 100% бонусот на прв депозит до 10.000 денари? Следете ги овие едноставни чекори и добијте го бонусот веднаш.
Регистрирај се на www.mozzartkazzino.mk
Уплати средства преку некоја од платежните картички Visa, MasterCard/Maestro, или преку bank transfer со уплата на средства преку уплатница со минимум износ од 300 денари
Оствари право на 100% бонус на прв депозит до 10.000 денари – Бонусот се доделува веднаш и може да се користи за игра откако играчот ќе го сврти/одигра уплатениот депозит еднаш на слот игрите. Добиениот износ на бонус потребно е да биде свртен/одигран уште 25 пати на слот игрите како би се ослободила можност за исплата на средствата, односно во моментот на ослободување, бонус средствата се префрлуваат во “кеш” и истите може да се исплатат. Крајниот рок за ослободување на бонусот е 60 дена.
Доколку имате потреба од дополнителни информации или асистенција за онлајн казиното, Mozzart Kazzino корисничката поддршка е достапна секој ден од 08-22 часот на телефон 070/270-200, преку Viber и WhatsApp или на e-mail [email protected].
ЗАВРТИ ВЕДНАШ на www.mozzartkazzino.mk.