БИТОЛА, ул.Рузвелтова бр.18 тел.075 22 47 22, Нов пазар 075 44 57 40

За сите кои вежбаат во Фитнес центарот на Хотел Епинал 10 % попуст на фитнес мени со прикажување на картичка за членство !!!

Постој безброј причини да користите фитнес центар .Покрај уживањето се ослободувате од стресот акомулиран од секојдневните обврски,ќе ви помогне да се подмладите и да ги исфрлите токсините.

Ве очекуваме во Градска Кафеана:

1.Чаден лосос со авокадо и домат

2.Брускети Капрезе

3.Тортиља од спанаќ и пилешко

4.Омлет со изварка и брокула

5.Омлет од спанаќ и моцарела

6.Печени јајца со авокадо

7.Овесна каша со свежо овошје и бадем

Врати порака

Please enter your comment!
Please enter your name here