БИТОЛА, ул.Рузвелтова бр.18 тел.075 22 47 22, Нов пазар 075 44 57 40

Трагични вести пристигнаа од Охрид, откако утрово во Охридското езеро е пронајдено безживотното тело на поранешниот голман на Еурофарм Пелистер Никола Даниловски, објави охридската полиција.

Еурофарм Пелистер изразува сочуство до семејството, најблиските и клубот.

Врати порака

Please enter your comment!
Please enter your name here