БИТОЛА, ул.Рузвелтова бр.18 тел.075 22 47 22, Нов пазар 075 44 57 40

За денес од кујната на Кичен Централ Ви препорачуваат:

👉Телешка чорба
👉Cармa
👉Ориз
👉Телешко со грашак
👉Мусака со зелка
👉Гравче
👉Пекарски компир
👉Полнети пиперки
👉Пилешко со шафран
👉Пилешки ќофтина во сос
👉Макарони болоњезе
👉Пржено свинско месо со сува пиперка
👉Ребро во фурна
👉Пастрмка
👉Ослич

Повелете во Кичен Централ веднаш карши Уредот или нарачајте за дома на 071 242 601

Врати порака

Please enter your comment!
Please enter your name here