Поминете ги Велигденските празници со крстарење на најубавите грчки острови со новиот брод на Celestyal Discovery

Термин: 03.05-06.05.2024
👉Промо цена: 469 € по лице
3 NIGHTS ICONIC AEGEAN – Celestyal Discovery
📆АТИНА-МИКОНОС-КУШАДАСИ-ПАТМОС – КРИТ (ХЕРАКЛИОН)-САНТОРИНИ

🚌Поаѓање од Атина на 03. Maj 2024
✔️ Вклучен трансфер со автобус Скопје-Атина-Скопје
✔️ Вклучени пристанишни и други такси
✔️ Бакшиш
✔️ 3 полни пансиони (појадок, ручек и вечера)
✔️ Дневни и ноќни активности, забавна програма, анимација
✔️ Попуст на екскурзии од 75 € по лице
✔️ Забава и дневни активности на брод
✔️ Придружник од агенцијата за време на патувањето
Преглед на програмата: https://jk.mk/tours/atina-mikonos-kusadasi-patmos-krit/
📞 Контактирајте нè на 15 585

ЈК Травел