БИТОЛА, ул.Рузвелтова бр.18 тел.075 22 47 22, Нов пазар 075 44 57 40

Летен детокс за целото тело со новото мени за фитнес појадок.
Комбинација на здрави извори на протеини за враќање во совршена топ форма и силен имунитет !!!
За сите кои вежбаат во Фитнес центарот на Хотел Епинал 10 % попуст на фитнес мени со прикажување на картичка за членство !!!!

Вежбањето е важно за убаво обликувано тело, но сепак исхраната е клучна за постигнување на посакуваните резултати.

Здрав живот значи 70% храна и 30% вежбање.

Комбинација на здрави извори на протеини за враќање во совршена топ форма со новото Фитнес мени во Градска кафеана!

1.Чаден лосос со авокадо и домат
2.Брускети Капрезе
3.Тортиља од спанаќ и пилешко
4.Омлет со изварка и брокула
5.Омлет од спанаќ и моцарела
6.Печени јајца со авокадо
7.Овесна каша со свежо овошје и бадем

Врати порака

Please enter your comment!
Please enter your name here