РК Еурофарм Работник ги пушти во употреба сезонските билети за сезоната 2018/19.

Пакетот за сите домашни натпревари во регуларниот дел од сезоната и плеј-офот може да се купат по цена од 500 денари во тобакото кај T-Мobile и кај спортската сала „Боро Чурлевски“ во Битола.

Ги повикуваме сите симпатизери да ја бодрат екипата во сезоната која што е во тек.