БИТОЛА, ул.Рузвелтова бр.18 тел.075 22 47 22, Нов пазар 075 44 57 40

Еурофарм Пелистер загуби на првиот натпревар, од двомечот против тимот на Нексе, со резултат 23:20. Реванш натпреварот се игра на 12.02.2020 во Битола, каде гостинската екипа ги очекува “пеколот” во Спортската сала Боро Чурлевски.

Врати порака

Please enter your comment!
Please enter your name here