За ПРВ ПАТ во Битола, Саем за венчавки организиран од Хотел Епинал!

Најдобрите модни дизајнери, декоратери, фотографи, фото студија, продавачи на накит, ресторани за свадби и сл. ќе бидат на едно место:
– Банкет Сала на Хотел Епинал, на 12 и 13 октомври од 10 до 20 часот.

Ова е листата на досегашните изложувачи :

Фото студија Zaga
Vesta, Concept, Stefi, Rekord

Венчаници Papaz, My wedding, Honey moon, Palada, Ellie Bridal.

Слаткари Risela, Sagar, Daniela,

Цвеќари Vitraz, Kremisimo, Bloom

Козметички студија 365, Studio Vian, Imperial Bitola, Femme make up,

Машки костуми Linkesti, Signori

Останато Exposed, Oriflame, Kiara, Tancevski, Megaselfie.

Влезот за сите посетители е бесплатен. Ве очекуваат големи попусти и многу изненадувања!

Дојдете да ја прославиме љубовта заедно!

За информации за учество, обратете се на 070 220 104.

Врати порака

Please enter your comment!
Please enter your name here