БИТОЛА, ул.Рузвелтова бр.18 тел.075 22 47 22, Нов пазар 075 44 57 40

Два концерти на Каролина Гочева во Битола, во Центарот за култура на 27 и 28 март, со почеток во 20 часот.

Во првиот дел ќе бидат изведени песните од новиот албум на Каролина, додека во вториот дел од концертот ќе бидат изведени најубавите песни од проектот „Македонско девојче“.

Влезниците по цена од 500 денари ќе бидат пуштени во продажба од среда, во 09 часот во Тобако „Brothers“, Т.А. Атлантис, Центро Трејд, Т.А. Тео травел, Т.А. Бела Роза 2 и ЈК Травел. Со секоја купена влезница, следува подарок- луксузно дигипак издание од албумот „Извор“.

Извор Тера ТВ

Врати порака

Please enter your comment!
Please enter your name here