БИТОЛА, ул.Рузвелтова бр.18 тел.075 22 47 22, Нов пазар 075 44 57 40

Екипата на Еурофарм Пелистер не успеа да испише историја и ги заврши настапите во дебитантската сезона во СЕХА лигата, откако не го мина првиот филтер од елиминационата фаза во регионалното натпреварување.

Еурофарм Пелистер – Нексе Нашице (24:22).

Сепак браво момци👏👏👏

Врати порака

Please enter your comment!
Please enter your name here