БИТОЛА, ул.Рузвелтова бр.18 тел.075 22 47 22, Нов пазар 075 44 57 40

Мало потсетување од синоќешниот натпревар од прекрасната одбрана и фантастичниот гол на нашиот голман Никола Митревски…

Врати порака

Please enter your comment!
Please enter your name here