БИТОЛА, ул.Рузвелтова бр.18 тел.075 22 47 22, Нов пазар 075 44 57 40

Битолчанката Каролина Гочева-Корубин е на врвот на листата на најубаво облечени јавни личности кај нас во Македонија.

Во оваа галерија е нејзината летната фотосесија за италијанскиот бренд „Лиу Џо“ каде таа носи Amazing Fit фармерки кои се удобни и ги истакнуваат облините на секоја жена и девојка, нејзината посебност и заводливост.

Погледнете ја…

Извор Независен.мк

Врати порака

Please enter your comment!
Please enter your name here