Сместен во срцето на Битола, на само минута од Широк Сокак и минута до старата градска чаршија, Хотелот Гранд Централ е одличен избор за ваше престојувалиште. Објектот располага со сопствен ресторан и бар. Хотелот има 4 ѕвезди, комплетно климатизирани соби со сопствено купатило и бесплатен Wi-Fi. Хотелот има и фамилијарни, семејни соби.

Вашиот доручек можете да го уживате во нивниот KITCHEN CENTRAL каде имате избор од најдобрата домашна кујна во градот.

Доколку сакате да резервирате можете да разгледате повеќе ТУКА

СО СРЕЌА !!!