Избраниците на Александар Јовиќ по одличниот старт на сезоната во СУПЕРЛИГАТА, во сабота ги дочекува големото дерби против тимот на Тинекс Пролет.

Продажбата на билетите за натпреварот Еурофарм Пелистер 2 – Тинекс Пролет:
– БРОТЕРС ТОБАКО
– ДИМПО ТОБАКО
https://kartieurofarm.mk/en/
– БИЛЕТАРА (пред самиот почеток на натпреварот)

💸 ЦЕНА: 100 денари