1.ЕПИНАЛ БУРГЕР
лепиња
свинско месо
кисели краставички
црвена зелка
зелена зелка
мајонез сос
браун сос
похован кромид

2. ХАМБУРГЕР (Hamburger)
лепиња
телешка плескавица
тартар сос
карамелизиран кромид
зеленчук
кисели краставички
путер
помфрит
чипс од сува пиперка

3. ЧИКЕН БУРГЕР (Chicken burger )

лепиња
пилешко паховано
кромид
зеленчук
путер
мајонез сос
павлака
копар
плаво сирење
кисели краставички
помфрит

4.БУРГЕР СУФЛАКИ

пица лепче
пилешки ражничи
зеленчук
цаѕики сос(tzatziki )
кромид
чипс од сува пиперка
5.Вегетаријански бургер
лепиња
плескавица од тиквички ж
путер
домат
марула
сос од павлака и сирење
лук
помфрит