БИТОЛА, ул.Рузвелтова бр.18 тел.075 22 47 22, Нов пазар 075 44 57 40

Што мислите за комбинацијата од впечатливи ароми промешани со дополнително зреен кашкавал? 🧀

Овојпат создадовме Caciotta – несекојдневен млечен деликатес, комбиниран од познатите вкусови, мајчина душица, буковец и црн бибер со најдоброто од Вемилк.

Бидејќи секоја трпеза заслужува премиум вкус! 💚

Врати порака

Please enter your comment!
Please enter your name here