БИТОЛА, ул.Рузвелтова бр.18 тел.075 22 47 22, Нов пазар 075 44 57 40

Запознаете ја македонката со најмногу следбеници на Инстаграм, битолчанката со речиси 200.000 фанови.

Преубавата Кристина Петревски со потекло од Битола, поточно Гинимаале, која има 23 години и живее во Мелбурн, Австралија.

Се занимава со пливање, спорт, фитнес и фото-моделство.

Нејзиниот изглед нема да ве остави рамнодушни, а ние ќе избереме дел од нејзините најубави фотографии.

Впрочем јасно ќе ви биде зошто атрактивната Кристина ја следат толку многу голем број „следбеници“.

Поздрав Кристина…

Нејзиниот инстаграм профил ТУКА

Врати порака

Please enter your comment!
Please enter your name here