БИТОЛА, ул.Рузвелтова бр.18 тел.075 22 47 22, Нов пазар 075 44 57 40

Денеска во етер излезе третиот по ред кавер на битолчанецот Божидар Николовски, песната “Fly me to the moon” од големиот Френк Синатра.

Тој со овој кавер го најавува доаѓањето на неговата втора авторска песна.

Уживајте…

Браво Божидар и само напред!

Врати порака

Please enter your comment!
Please enter your name here