6 C
Bitola
Friday, February 21, 2020
Дома Автори Posts by Babam Bitola

Babam Bitola

3816 POSTS 9 коментари

Прекрасен ден и успешен старт на Ски центарот Нижеполе: Бесплатно скијање...

Денес беше прекрасен ден и успешен старт на СКИ ЦЕНТАРОТ НИЖЕПОЛЕ. За сите љубители на скијањето и утре во сабота на 08.02.2020г. ќе имате...

БОЛНИЦА „ПЛОДНОСТ“ ПОВТОРНО ГИ РУШИ СИТЕ РЕКОРДИ ПО УСПЕШНОСТ ВО РЕГИОНОТ

Неодамна, од нашата болница, задоволни со две близначиња како принова, си замина семејството кое своето потомство го доби од највозрасната мајка сурогат. ИВФ тимот...