За денес од кујната на Кичен Централ Ви препорачуваме:

👉Телешка чорба
👉Омлет
👉Компир салата
👉Брокула морков салата
👉Посна Сарма
👉Ориз
👉Гравче
👉Пекарски компир
👉Туна со златна мешавина
👉Подварок
👉Пилешко теријаки
👉Полнет црн патлиџан со мелено месо
👉Лазања
👉Ребро во фурна
👉Пилешки стек
👉Пастрмка
👉Ослич

Повелете во Кичен Централ карши Уредо или нарачајте за дома на телефон 071 242 601‼️