Погледнете како се пееше синоќа на битолскиот Широк Сокак на прославата за големата победа на ФК Пелистер и освојувањето на Купот на Македонија.

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=ZEv1mtagAOc[/embedyt]

Извор Тера ТВ