Екипата на Еурофарм Работник го потврди својот историски успех, втората позиција во домашниот шампионат и пласманот во регионалната СЕХА лига.

Повеќе ТУКА

BITOLA TOUR GUIDE / ПРЕВЗЕМЕТЕ ТУКА _____________________________________________________________________________________

Врати порака

Please enter your comment!
Please enter your name here