Ве потсетуваме дека останаа уште неколку денови до крајот на есенската промоција на Twistshake во аптеките на Еурофарм и во сите подобро снабдени аптеки. Производите на популарниот шведски бренд за бебешка опрема веќе ги освоија вашите срца и се надеваме на уште поголема меѓусебна доверба. Високиот и проверен квалитет на Twistshake го прави вашиот избор безбеден. Од неодамна во нашата палета на производи имаме и бебешки колички со дополнителна опрема, како и процесори за храна, стерилизатори и секако нови бои и модели на шишиња, бебешки чашки, цуцли, лигавчиња…

Сите производи на Twistshake се се намаление од 30%. Побрзајте и одберете го вашето омилено парче кое ќе ги израдува вашите најмили.